Kompletné služby vo svete realit
zavolajte mi

905 750 373

banner-image

Prezentácia nehnuteľnosti je krok k úspešnému predaju

Nehnuteľnosť musí potencionálneho kupujúceho upútať, mal by ísť na obhliadku s nadšením a nedočkavosťou. Veľa predávajúcich podceňuje túto časť predaja, či už si vyhodia sami inzerát vo forme „1 – 2 vety a žiadne fotky“ …presne takýto inzerát neupúta nikoho. Treba sa zamerať nie len na tých ľudí čo chcú kúpiť, ale veľa ľudí pozerá portál s nehnuteľnosťami informatívne bez toho aby mali záujem niečo kupovať. Dobre spracovaná a prezentovaná nehnuteľnosť môže očariť aj takýto typ ľudí a začne im daná ponuka vŕtať v hlave. Kvalitná prezentácia nehnuteľnosti s dobre spracovaním popisom je správny krok k predaju. Predávanie nehnuteľností je svojím spôsobom „umelecké dielo“.

HOMESTAGING

Homestaging je silný nástroj pri profesionálnom predaji a prezentovaní nehnuteľnosti na realitnom trhu.

Cieľom homestagingu je estetická úprava priestorov a spraviť Vašu nehnuteľnosť neodolateľnou. Menšia investícia do homestagingu je vždy lacnejšia cesta ako zľava z ceny.

Je to dosť podceňovaná časť pri predaji a veľa majiteľom dokonca aj realitných maklérov to nerobí.

KVALITNÉ FOTOGRAFIE

Nehnuteľnosť s rozmazanými prípadne s tmavými fotkami má oveľa nižšiu šancu na upútanie pozornosti a nie to na predaj. Spojenie homestagingu s kvalitnými fotografiami je najlepšia voľba ako prezentovať nehnuteľnosť.

Prvé čo si záujemca na internete všimne sú fotografie, tie ho musia upútať, keď otvorí inzerát s množstvom kvalitných fotografií tak verte tomu že si ich pozrie všetky a tým sa zvyšuje šanca na predaj.

TEXT INZERÁTU

Text by nemal vyzerať ako “rozprávka”, mal by obsahovať všetky dôležite informácie s primeranou dĺžkou. Samozrejme že to chce aj niečo navyše aby záujemca ktorí bude čítať bol z toho nadšený.

Ku každému textu pristupujem osobitne a prikladám mu veľkú vážnosť.

VIDEOPREHLIADKA

Videoprehliadka Vám aj mne ušetrí čas. Eliminuje všetkých tzv. záujemcov o nehnuteľnosť ktorí sa prišli len pozrieť. Vážny záujemca sa naopak môže rozhodnúť na základe video prezentácie a na stretnutie ide dojednať postup spolupráce.

Taktiež používam pri videoprehliadke diaľkovo riadený dron. Tento spôsob dá nehnuteľnosti úplné iný rozmer a potencionálnemu záujemcovi je možné vidieť aj lokalitu v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza.

Footer background image

Kontaktné info

Majerčík Lukáš - Realitný Maklér
Žilina, Slovensko

Úradné hodiny

Pondelok - Piatok : 09.00 - 17.00

Sobota : 09.00 -12.00