Kompletné služby vo svete realit
zavolajte mi

905 750 373

banner-image

O mne

O mne

LUKÁŠ MAJERČÍK, Realitný Maklér

Za každým úspechom je individuálny prístup a vzájomná spolupráca.

 

K práci realitného makléra ma priviedla zvedavosť. Každou jednou príležitosťou som sa učil počúvať klienta, jeho požiadavky a očakávania. Naučil som sa pozerať sa na nehnuteľnosť očami klienta a mojou prioritou sa stal profesionálny prístup .

V roku 2017 som sa stal realitným maklérom roka v celoslovenskej sieti Reality Holding+.

Obhájenie prvenstva v roku 2018 a predaných 77 nehnuteľnosti v sume €2 398 050,- mi dodalo ďalší pocit, že práca, ktorú mám rád, ma posúva k novým možnostiam a profesionálnemu rastu.

Spolu s odporúčaniami klientov mi rok 2019 priniesol mnoho nových príležitostí . Ocenenie Najlepšieho makléra za rok 2019 je výsledkom môjho zodpovedného prístupu ku klientom.

Vážim si vzájomnú spoluprácu, radosť z odvedenej práce a spokojného klienta. Ocenením profesionálneho makléra za úsilie je odporúčanie. Množstvo mojich klientov ma odporúča svojim blízkym, aby som im poradil a pomohol s predajom, kúpou prípadne prenájmom nehnuteľnosti.

K práci pristupujem precízne a rád všetko dotiahnem do konca. Vzájomná dôvera je pre mňa prvoradá a za klienta vybavím všetky potrebné papiere pri sprostredkovaní. Klientom zabezpečím bezstarostný priebeh a zároveň ich odbremením od nátlaku zo strany kupujúcich. Počas celej doby spolupráce informujem majiteľa.

Realitám sa venujem s radosťou a momentálne vediem úspešný tím maklérov na pobočke v meste Žilina, Komárno.

Moje motto

„Cieľ bez plánu je len… želanie“
ANTOINE DE SAINT-EXUPERY

Footer background image

Kontaktné info

Majerčík Lukáš - Realitný Maklér
Žilina, Slovensko

Úradné hodiny

Pondelok - Piatok : 09.00 - 17.00

Sobota : 09.00 -12.00