banner-image

O mne

O mne

LUKÁŠ MAJERČÍK, Realitný Maklér

Za každým úspechom je veľa driny, ktorú ostatní nevidia.

Rok 2018 som obhájil prvenstvo a stal som sa maklérom roka v sieti Reality Holding+, za rok 2018 som predal 77 nehnuteľností.

V roku 2017 som sa stal realitným maklérom roka v sieti Reality Holding+

Predané nehnuteľnosti v sume €2 398 050,-

Množstvo mojich spokojných klientov ma odporúča svojim blízkym, aby som im poradil a pomohol s predajom prípadne prenájmom.

Realitám sa venujem s radosťou a momentálne vediem úspešný tím maklérov na pobočke v meste Žilina. Robím veci precízne a všetko dotiahnem do konca. Za klienta vybavím všetky potrebné papiere pri sprostredkovaní predaja.
Svojim klientom zabezpečím bezproblémový priebeh predaja. Odbremením ich od nátlaku zo strany kupujúcich. Informujem majiteľa počas celej doby predaja.
Stanovíme spolu cenu, ktorá zodpovedá momentálnej situácií na trhu. Cena musí byť nastavená dôkladne. Samozrejme je mojou úlohou predať za čo najväčšiu možnú cenu.

Pri prezentácií nehnuteľnosti používam VIDEO-OBHLIADKU a profesionálneho fotografa.
Moja práca je mojou záľubou. Dnes predávam množstvo nehnuteľnosti mesačne. Veľmi rád sa s Vami stretnem a podelím o moje skúsenosti.
Sami môžete rozhodnúť s ktorím maklérom budete spolupracovať, a ktorí maklér je dostatočne skúsený aby mohol predať/prenajať Vašu nehnuteľnosť.

Moje motto

„Cieľ bez plánu je len… želanie“
ANTOINE DE SAINT-EXUPERY

Footer background image

Kontaktné info

Majerčík Lukáš Reality Holding+ s.r.o
Bôrická 13 , Žilina, Slovensko

Telefón : 905 750 373

Email : info@majerciklukas.sk

Úradné hodiny

Pondelok - Piatok : 09.00 - 17.00

Sobota : 09.00 -12.00